• Çınar Mh. 822 Sk. No:1/A, 34200 Bağcılar/İstanbul
Lazer Epilasyon

Türkçe karşılığı tırnak süsleme sanatı olan Nail Art, tırnakların desenle süslenmesini ve bu sayede güzel görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Özellikle son dönemlerde oldukça ilgi görmeye başlayan ve birçok kadın tarafından farklı tasarımlar ile ön plana çıkan uygulama, aynı zamanda tırnakların daha bakımlı ve ilgi çekici görünmesini sağlamasıyla da trendler arasına girmeyi başarmıştır.

Nail Art Öncesinde Tırnak Bakımının Önemi Büyük
Öncelikle belirtmek gerekir ki; Nail Art öncesinde, tıpkı diğer oje sürme işlemlerinde olduğu gibi uygulama öncesi bakım işlemlerinin sıkı bir biçimde gerçekleştirilmesi, hem tasarımın tırnaklardaki kalıcılığını sağlamakta, hem de daha kolay uygulanmasına katkıda bulunmaktadır. Bunun için şüphesiz ilk aşama ölü tırnak derilerinin ittirilmesi veya kesilmesi gibi rutin olarak uygulanan manikür uygulamalarıdır.

Jel tırnakların faydaları nelerdir?
Jel tırnakların avantajlarını anlatacak olursak eğer her şeyden önce tırnakların bakımlı ve güzel gözükmesinin sağlamaktadır.
Darbeye maruz kalmadığı sürece çabuk kırılmazlar ve hasar görmezler .Tırnağa sürülen ojelerin uzun süre dayanmalarını sağlamaktadır. İstenilen uzunlukta tırnaklar ile yapılabilir. Akrilik tırnak ile karşılaştırılırsa eğer akrilik tırnağa göre daha ince yapıya sahiptir.

Çalıştığımız Markalar